Ţara Galilor


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Ţara Galilor

Relegation Group
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Gap Connah's Quay321110114453164662027167452426-943
2 Rhyl32119124149164752023167272126-842
3 Carmarthen Town32126144857167362927165381930-942
4 Bangor City3298154862165382532164572330-1435
5 Cefn Druids32761938641642101529163492335-2627
6 Prestatyn Town32462243861634923361612132050-4318
Champions Group
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints3223819024161240461016114144146677
2 Bala Town32185967421693442191692525232559
3 Airbus UK3218410623416121344161663718182858
4 Aberystwyth Town32141086961168443328166643633852
5 Port Talbot Town3213415545916101533201633102139-543
6 Newtown32108145265166463029164482236-1338
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints2217506416118302851192036114856
2 Aberystwyth Town22126449351173126151153323201442
3 Bala Town22132747281171330121161417161941
4 Airbus UK22124641221181228111143413111940
5 Port Talbot Town2210394033118122512112271521733
6 Newtown229584038116142520113441518232
7 Carmarthen Town229493140115241515114251625-931
8 Rhyl2257102336111641318114161018-1322
9 Gap Connah's Quay2257102640112361323113441317-1422
10 Cefn Druids2264122947113261223113261724-1822
11 Bangor City2235142348111371024112271324-2514
12 Prestatyn Town2234153161113261625110291536-3013
Relegation Group
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Gap Connah's Quay321110114453164662027167452426-943
2 Rhyl32119124149164752023167272126-842
3 Carmarthen Town32126144857167362927165381930-942
4 Bangor City3298154862165382532164572330-1435
5 Cefn Druids32761938641642101529163492335-2627
6 Prestatyn Town32462243861634923361612132050-4318
Champions Group
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints3223819024161240461016114144146677
2 Bala Town32185967421693442191692525232559
3 Airbus UK3218410623416121344161663718182858
4 Aberystwyth Town32141086961168443328166643633852
5 Port Talbot Town3213415545916101533201633102139-543
6 Newtown32108145265166463029164482236-1338
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints2217506416118302851192036114856
2 Aberystwyth Town22126449351173126151153323201442
3 Bala Town22132747281171330121161417161941
4 Airbus UK22124641221181228111143413111940
5 Port Talbot Town2210394033118122512112271521733
6 Newtown229584038116142520113441518232
7 Carmarthen Town229493140115241515114251625-931
8 Rhyl2257102336111641318114161018-1322
9 Gap Connah's Quay2257102640112361323113441317-1422
10 Cefn Druids2264122947113261223113261724-1822
11 Bangor City2235142348111371024112271324-2514
12 Prestatyn Town2234153161113261625110291536-3013
Rezultate
Preliminary round
09/11/13
Bala Town
Port Talbot Town
0:0
Preliminary round
09/11/13
Bangor City
Carmarthen Town
0:1 (0:0)
Preliminary round
09/11/13
Prestatyn Town
Afan Lido
1:2 (0:1)
Preliminary round
08/11/13
Gap Connah's Quay
Newtown
0:4 (0:1)
Preliminary round
08/11/13
Aberystwyth Town
Airbus UK
2:1 (2:0)
Preliminary round
08/11/13
The New Saints
Rhyl
3:0 (0:0)
Preliminary round
02/11/13
Rhyl
Afan Lido
3:0 (1:0)
Preliminary round
02/11/13
Newtown
Port Talbot Town
2:0 (1:0)
Preliminary round
02/11/13
Airbus UK
Prestatyn Town
2:0 (0:0)
Preliminary round
01/11/13
Bangor City
Gap Connah's Quay
4:1 (2:1)
Meciuri programate
Preliminary round
15/11/1319:30
Afan Lido
The New Saints
-
Preliminary round
15/11/1319:30
Airbus UK
Bangor City
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Carmarthen Town
Bala Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Port Talbot Town
Prestatyn Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Newtown
Aberystwyth Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Rhyl
Gap Connah's Quay
-
Preliminary round
22/11/1319:30
Aberystwyth Town
Rhyl
-
Preliminary round
22/11/1319:30
Bala Town
Prestatyn Town
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Bangor City
Newtown
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Afan Lido
Gap Connah's Quay
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Carmarthen Town
Airbus UK
-
Preliminary round
24/11/1314:30
Port Talbot Town
The New Saints
-
Preliminary round
29/11/1319:30
Airbus UK
Bala Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Carmarthen Town
Newtown
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Afan Lido
Aberystwyth Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Gap Connah's Quay
Port Talbot Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
The New Saints
Prestatyn Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Rhyl
Bangor City
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Ţara Galilor. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Ţara Galilor sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Ţara Galilor, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Ţara Galilor.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare