Ţara Galilor


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Ţara Galilor

Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints10820317541017254101452426
2 Bala Town1162324156312177531178920
3 Airbus UK1061319106402147421153919
4 Aberystwyth Town115332319523011663031213418
5 Carmarthen Town1052315185311855212713-317
6 Newtown10433231953021611513178415
7 Port Talbot Town10415161553111145104511113
8 Cefn Druids104151522410341163121111-713
9 Rhyl1032513205122695203711-711
10 Gap Connah's Quay10235131940133106222109-69
11 Prestatyn Town10226153152128125014719-168
12 Bangor City10028112360156134013510-122
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 The New Saints10820317541017254101452426
2 Bala Town1162324156312177531178920
3 Airbus UK1061319106402147421153919
4 Aberystwyth Town115332319523011663031213418
5 Carmarthen Town1052315185311855212713-317
6 Newtown10433231953021611513178415
7 Port Talbot Town10415161553111145104511113
8 Cefn Druids104151522410341163121111-713
9 Rhyl1032513205122695203711-711
10 Gap Connah's Quay10235131940133106222109-69
11 Prestatyn Town10226153152128125014719-168
12 Bangor City10028112360156134013510-122
Rezultate
Preliminary round
09/11/13
Bala Town
Port Talbot Town
0:0
Preliminary round
09/11/13
Bangor City
Carmarthen Town
0:1 (0:0)
Preliminary round
09/11/13
Prestatyn Town
Afan Lido
1:2 (0:1)
Preliminary round
08/11/13
Gap Connah's Quay
Newtown
0:4 (0:1)
Preliminary round
08/11/13
Aberystwyth Town
Airbus UK
2:1 (2:0)
Preliminary round
08/11/13
The New Saints
Rhyl
3:0 (0:0)
Preliminary round
02/11/13
Rhyl
Afan Lido
3:0 (1:0)
Preliminary round
02/11/13
Newtown
Port Talbot Town
2:0 (1:0)
Preliminary round
02/11/13
Airbus UK
Prestatyn Town
2:0 (0:0)
Preliminary round
01/11/13
Bangor City
Gap Connah's Quay
4:1 (2:1)
Meciuri programate
Preliminary round
15/11/1319:30
Afan Lido
The New Saints
-
Preliminary round
15/11/1319:30
Airbus UK
Bangor City
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Carmarthen Town
Bala Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Port Talbot Town
Prestatyn Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Newtown
Aberystwyth Town
-
Preliminary round
16/11/1314:30
Rhyl
Gap Connah's Quay
-
Preliminary round
22/11/1319:30
Aberystwyth Town
Rhyl
-
Preliminary round
22/11/1319:30
Bala Town
Prestatyn Town
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Bangor City
Newtown
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Afan Lido
Gap Connah's Quay
-
Preliminary round
23/11/1314:30
Carmarthen Town
Airbus UK
-
Preliminary round
24/11/1314:30
Port Talbot Town
The New Saints
-
Preliminary round
29/11/1319:30
Airbus UK
Bala Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Carmarthen Town
Newtown
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Afan Lido
Aberystwyth Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Gap Connah's Quay
Port Talbot Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
The New Saints
Prestatyn Town
-
Preliminary round
30/11/1314:30
Rhyl
Bangor City
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Ţara Galilor. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Ţara Galilor sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Ţara Galilor, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Ţara Galilor.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare