Grecia


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Super League Grecia

Clasament Greece


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 PAOK Salonica 19 51 17 2 0 37 8 29
2 Olympiakos Pireus 19 45 14 3 2 35 9 26
3 AEK Athens 20 40 13 4 3 34 8 26
4 Atromitos FC 19 33 9 6 4 28 19 9
5 Aris Salonica 19 29 9 2 8 21 19 2
6 Panathinaikos 20 28 9 7 4 27 17 10
7 SKODA Xanthi 20 26 6 8 6 15 15 0
8 Panetolikos 19 26 7 5 7 23 25 -2
9 Panionios GSS 20 22 6 4 10 18 30 -12
10 Asteras Tripoli 19 21 6 3 10 16 22 -6
11 Lamia FC 20 21 5 6 9 14 25 -11
12 AE Larisa 19 20 5 5 9 16 23 -7
13 PAS Giannina 20 20 6 2 12 15 29 -14
14 OFI Creta 20 17 3 8 9 18 29 -11
15 Levadiakos 19 13 3 4 12 11 27 -16
16 Apollon Smyrni 20 9 2 3 15 8 31 -23

Clasament Greece


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 PAOK Salonica 19 51 17 2 0 37 8 29
2 Olympiakos Pireus 19 45 14 3 2 35 9 26
3 AEK Athens 20 40 13 4 3 34 8 26
4 Atromitos FC 19 33 9 6 4 28 19 9
5 Aris Salonica 19 29 9 2 8 21 19 2
6 Panathinaikos 20 28 9 7 4 27 17 10
7 SKODA Xanthi 20 26 6 8 6 15 15 0
8 Panetolikos 19 26 7 5 7 23 25 -2
9 Panionios GSS 20 22 6 4 10 18 30 -12
10 Asteras Tripoli 19 21 6 3 10 16 22 -6
11 Lamia FC 20 21 5 6 9 14 25 -11
12 AE Larisa 19 20 5 5 9 16 23 -7
13 PAS Giannina 20 20 6 2 12 15 29 -14
14 OFI Creta 20 17 3 8 9 18 29 -11
15 Levadiakos 19 13 3 4 12 11 27 -16
16 Apollon Smyrni 20 9 2 3 15 8 31 -23
10.02.2019
14:00 AEK Athens 1-0 OFI Creta
09.02.2019
18:30 PAS Giannina 1-0 Panathinaikos
18:00 SKODA Xanthi 0-0 Lamia FC
16:15 Panionios GSS 0-1 Apollon Smyrni
03.02.2019
18:30 AEK Athens 1-1 PAOK Salonica
18:00 Aris Salonica 1-0 PAS Giannina
16:15 AE Larisa 0-1 Atromitos FC
16:15 Levadiakos 0-0 Panathinaikos
15:00 Apollon Smyrni 0-2 Asteras Tripoli
14:00 OFI Creta 0-0 SKODA Xanthi
02.02.2019
18:30 Olympiakos Pireus 4-0 Panionios GSS
18:00 Lamia FC 0-2 Panetolikos
10.02.2019
18:00 Atromitos FC 1-0 Levadiakos
18:30 PAOK Salonica 2-0 Olympiakos Pireus
11.02.2019
18:00 Panetolikos - AE Larisa
18:30 Asteras Tripoli - Aris Salonica
16.02.2019
18:00 Panathinaikos - Asteras Tripoli
18:30 PAS Giannina - Atromitos FC
17.02.2019
14:00 AE Larisa - SKODA Xanthi
16:15 Levadiakos - Panetolikos
17:00 Aris Salonica - Panionios GSS
18:30 Olympiakos Pireus - AEK Athens
18.02.2019
18:00 Apollon Smyrni - PAOK Salonica
18:30 OFI Creta - Lamia FC
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Super League Grecia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Super League Grecia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Super League Grecia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Super League Grecia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare