Grecia


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Super League Grecia

Clasament Greece


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 PAOK Salonica 16 44 15 1 0 30 6 24
2 Olympiakos Pireus 16 36 11 3 2 25 9 16
3 Atromitos FC 15 29 8 5 2 24 14 10
4 AEK Athens 15 27 9 3 3 26 7 19
5 Panathinaikos 15 23 8 5 2 25 14 11
6 Aris Salonica 16 23 7 2 7 19 18 1
7 Panetolikos 16 22 6 4 6 21 24 -3
8 SKODA Xanthi 15 20 5 5 5 13 13 0
9 AE Larisa 16 19 5 4 7 15 17 -2
10 Panionios GSS 16 19 5 4 7 17 23 -6
11 Asteras Tripoli 15 18 5 3 7 14 16 -2
12 OFI Creta 16 15 3 6 7 17 23 -6
13 PAS Giannina 16 14 4 2 10 12 26 -14
14 Lamia FC 15 11 2 5 8 9 21 -12
15 Levadiakos 16 9 2 3 11 10 26 -16
16 Apollon Smyrni 16 6 1 3 12 6 26 -20

Clasament Greece


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 PAOK Salonica 16 44 15 1 0 30 6 24
2 Olympiakos Pireus 16 36 11 3 2 25 9 16
3 Atromitos FC 15 29 8 5 2 24 14 10
4 AEK Athens 15 27 9 3 3 26 7 19
5 Panathinaikos 15 23 8 5 2 25 14 11
6 Aris Salonica 16 23 7 2 7 19 18 1
7 Panetolikos 16 22 6 4 6 21 24 -3
8 SKODA Xanthi 15 20 5 5 5 13 13 0
9 AE Larisa 16 19 5 4 7 15 17 -2
10 Panionios GSS 16 19 5 4 7 17 23 -6
11 Asteras Tripoli 15 18 5 3 7 14 16 -2
12 OFI Creta 16 15 3 6 7 17 23 -6
13 PAS Giannina 16 14 4 2 10 12 26 -14
14 Lamia FC 15 11 2 5 8 9 21 -12
15 Levadiakos 16 9 2 3 11 10 26 -16
16 Apollon Smyrni 16 6 1 3 12 6 26 -20
20.01.2019
16:15 AE Larisa 0-0 Aris Salonica
14:00 OFI Creta 3-0 Panetolikos
19.01.2019
18:30 PAOK Salonica 3-0 Panionios GSS
18:00 Apollon Smyrni 0-0 Levadiakos
16:15 PAS Giannina 1-2 Olympiakos Pireus
14.01.2019
18:30 PAS Giannina 0-4 AEK Athens
18:00 Aris Salonica 1-0 Lamia FC
13.01.2019
18:30 Asteras Tripoli 0-3 PAOK Salonica
18:00 Panathinaikos 2-2 SKODA Xanthi
16:15 Levadiakos 0-2 Olympiakos Pireus
12.01.2019
18:30 OFI Creta 1-1 Panionios GSS
18:00 Atromitos FC 2-2 Panetolikos
20.01.2019
18:00 SKODA Xanthi 2-1 Atromitos FC
18:30 AEK Athens 3-0 Asteras Tripoli
21.01.2019
18:00 Lamia FC - Panathinaikos
26.01.2019
16:15 PAS Giannina - Apollon Smyrni
18:00 Panetolikos - SKODA Xanthi
18:30 Panionios GSS - AEK Athens
27.01.2019
14:00 Levadiakos - Aris Salonica
15:00 Lamia FC - Atromitos FC
16:15 PAOK Salonica - OFI Creta
18:00 Panathinaikos - AE Larisa
18:30 Asteras Tripoli - Olympiakos Pireus
30.01.2019
14:00 Panionios GSS - Asteras Tripoli
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Super League Grecia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Super League Grecia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Super League Grecia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Super League Grecia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare