Slovacia


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Slovacia

TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 AS Trencín25203255201291230141311202563563
2 Slovan Bratislava251663351512912197137511682054
3 Spartak Myjava2513572926126331512137241414344
4 MFK Ruzomberok2511773630136432218125341412640
5 MSK Zilina251141049341382335141232714201537
6 DAC Dunajská Streda2510693328148332212112361116536
7 Spartak Trnava251069293012732147133371523-136
8 FK Senica2577112735133641617124171118-828
9 Podbrezová2565143140135261915121381225-923
10 ViOn Zlaté Moravce2557133150134451917121381233-1922
11 MFK Zemplín Michalovce2554162445113081220142481225-2119
12 MFK Skalica2536162248122469161312101332-2615
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 AS Trencín25203255201291230141311202563563
2 Slovan Bratislava251663351512912197137511682054
3 Spartak Myjava2513572926126331512137241414344
4 MFK Ruzomberok2511773630136432218125341412640
5 MSK Zilina251141049341382335141232714201537
6 DAC Dunajská Streda2510693328148332212112361116536
7 Spartak Trnava251069293012732147133371523-136
8 FK Senica2577112735133641617124171118-828
9 Podbrezová2565143140135261915121381225-923
10 ViOn Zlaté Moravce2557133150134451917121381233-1922
11 MFK Zemplín Michalovce2554162445113081220142481225-2119
12 MFK Skalica2536162248122469161312101332-2615
Rezultate
10/11/13
MFK Ruzomberok
Slovan Bratislava
2:3 (0:2)
10/11/13
MSK Zilina
Spartak Trnava
0:0
09/11/13
MFK Košice
FK Senica
3:1 (3:0)
09/11/13
ViOn Zlaté Moravce
FC Nitra
3:0 (1:0)
09/11/13
Dukla Banská Bystrica
DAC Dunajská Streda
5:1 (2:0)
09/11/13
Spartak Myjava
AS Trencín
1:3 (1:2)
03/11/13
Slovan Bratislava
MFK Košice
1:1 (1:0)
02/11/13
DAC Dunajská Streda
AS Trencín
1:0 (1:0)
02/11/13
FK Senica
Spartak Myjava
3:1 (2:0)
02/11/13
Spartak Trnava
MFK Ruzomberok
1:4 (1:1)
02/11/13
Dukla Banská Bystrica
ViOn Zlaté Moravce
2:1 (1:0)
02/11/13
FC Nitra
MSK Zilina
0:2 (0:0)
Meciuri programate
23/11/1313:30
DAC Dunajská Streda
Spartak Myjava
-
23/11/1314:00
Spartak Trnava
ViOn Zlaté Moravce
-
23/11/1314:30
FC Nitra
Dukla Banská Bystrica
-
23/11/1314:30
FK Senica
MFK Ruzomberok
-
23/11/1317:30
AS Trencín
MFK Košice
-
24/11/1316:00
Slovan Bratislava
MSK Zilina
-
30/11/1313:30
MFK Košice
Spartak Myjava
-
30/11/1314:30
MFK Ruzomberok
AS Trencín
-
30/11/1314:30
FC Nitra
DAC Dunajská Streda
-
30/11/1314:30
Dukla Banská Bystrica
Spartak Trnava
-
30/11/1314:30
ViOn Zlaté Moravce
Slovan Bratislava
-
30/11/1317:30
MSK Zilina
FK Senica
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Slovacia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Slovacia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Slovacia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Slovacia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare