Slovacia


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Slovacia

Clasament Slovakia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Slovan Bratislava 18 46 14 4 0 47 17 30
2 Dunajska Streda 18 38 11 5 2 38 22 16
3 MSK Zilina 18 34 10 4 4 33 21 12
4 MFK Ruzomberok 18 28 7 7 4 29 20 9
5 SKF Sered 18 25 7 4 7 22 26 -4
6 FC Nitra 18 24 7 3 8 26 25 1
7 Zemplin Michalovce 18 24 7 3 8 24 31 -7
8 Spartak Trnava 18 21 6 3 9 23 21 2
9 AS Trencin 18 18 5 3 10 23 32 -9
10 Železiarne Podbrezová 18 17 5 2 11 18 30 -12
11 FK Senica 18 15 3 6 9 19 36 -17
12 Zlate Moravce 18 11 3 2 13 14 35 -21

Clasament Slovakia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Slovan Bratislava 18 46 14 4 0 47 17 30
2 Dunajska Streda 18 38 11 5 2 38 22 16
3 MSK Zilina 18 34 10 4 4 33 21 12
4 MFK Ruzomberok 18 28 7 7 4 29 20 9
5 SKF Sered 18 25 7 4 7 22 26 -4
6 FC Nitra 18 24 7 3 8 26 25 1
7 Zemplin Michalovce 18 24 7 3 8 24 31 -7
8 Spartak Trnava 18 21 6 3 9 23 21 2
9 AS Trencin 18 18 5 3 10 23 32 -9
10 Železiarne Podbrezová 18 17 5 2 11 18 30 -12
11 FK Senica 18 15 3 6 9 19 36 -17
12 Zlate Moravce 18 11 3 2 13 14 35 -21
08.12.2018
15:45 Spartak Trnava 3-1 AS Trencin
14:00 FK Senica 1-1 MFK Ruzomberok
14:00 SKF Sered 0-1 Dunajska Streda
14:00 Železiarne Podbrezová 0-1 Zemplin Michalovce
14:00 Zlate Moravce 0-3 FC Nitra
13:45 Slovan Bratislava 5-2 MSK Zilina
02.12.2018
14:00 MFK Ruzomberok 3-1 Spartak Trnava
01.12.2018
15:30 MSK Zilina 2-2 Dunajska Streda
14:00 AS Trencin 0-3 Slovan Bratislava
14:00 FC Nitra 1-0 FK Senica
14:00 Železiarne Podbrezová 1-1 SKF Sered
14:00 Zemplin Michalovce 3-0 Zlate Moravce
16.02.2019
14:00 AS Trencin - FK Senica
14:00 FC Nitra - Železiarne Podbrezová
14:00 MFK Ruzomberok - Zlate Moravce
14:00 MSK Zilina - Spartak Trnava
14:00 Zemplin Michalovce - SKF Sered
16:00 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
23.02.2019
14:00 FK Senica - MSK Zilina
14:00 SKF Sered - Slovan Bratislava
14:00 Spartak Trnava - Dunajska Streda
14:00 Železiarne Podbrezová - MFK Ruzomberok
14:00 Zemplin Michalovce - FC Nitra
14:00 Zlate Moravce - AS Trencin
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Slovacia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Slovacia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Slovacia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Slovacia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare