Serbia


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Serbia

Clasament Serbia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 FK Crvena Zvezda 7 21 7 0 0 22 3 19
2 Radnicki Nis 9 20 6 2 1 17 9 8
3 FK Partizan 8 19 6 1 1 8 2 6
4 Cukaricki Belgrade 9 18 5 3 1 15 7 8
5 Mladost Lucani 9 18 5 3 1 12 6 6
6 FK Napredak 8 13 3 4 1 10 6 4
7 FK Rad 9 13 4 1 4 8 9 -1
8 FK Vojvodina 9 12 3 3 3 10 9 1
9 Macva Sabac 9 10 3 1 5 5 9 -4
10 FK Zemun 9 9 2 3 4 9 10 -1
11 FK Backa 9 9 2 3 4 7 11 -4
12 Proleter Novi Sad 9 8 2 2 5 8 9 -1
13 FK Vozdovac 9 8 2 2 5 6 11 -5
14 Radnik Surdulica 9 7 2 1 6 5 15 -10
15 Spartak Subotica 9 7 2 1 6 6 17 -11
16 Dinamo Vranje 9 3 1 0 8 2 17 -15

Clasament Serbia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 FK Crvena Zvezda 7 21 7 0 0 22 3 19
2 Radnicki Nis 9 20 6 2 1 17 9 8
3 FK Partizan 8 19 6 1 1 8 2 6
4 Cukaricki Belgrade 9 18 5 3 1 15 7 8
5 Mladost Lucani 9 18 5 3 1 12 6 6
6 FK Napredak 8 13 3 4 1 10 6 4
7 FK Rad 9 13 4 1 4 8 9 -1
8 FK Vojvodina 9 12 3 3 3 10 9 1
9 Macva Sabac 9 10 3 1 5 5 9 -4
10 FK Zemun 9 9 2 3 4 9 10 -1
11 FK Backa 9 9 2 3 4 7 11 -4
12 Proleter Novi Sad 9 8 2 2 5 8 9 -1
13 FK Vozdovac 9 8 2 2 5 6 11 -5
14 Radnik Surdulica 9 7 2 1 6 5 15 -10
15 Spartak Subotica 9 7 2 1 6 6 17 -11
16 Dinamo Vranje 9 3 1 0 8 2 17 -15
22.09.2018
19:00 FK Rad 1-0 Macva Sabac
19:00 FK Vojvodina 3-0 FK Vozdovac
19:00 Mladost Lucani 1-0 Proleter Novi Sad
19:00 Radnik Surdulica 1-2 Radnicki Nis
16:00 FK Napredak 3-0 Dinamo Vranje
16:00 FK Zemun 2-2 FK Backa
21.09.2018
18:00 Cukaricki Belgrade 3-1 Spartak Subotica
19.09.2018
17:00 FK Partizan 1-0 FK Rad
16.09.2018
19:00 FK Vozdovac 1-3 Cukaricki Belgrade
16:00 Spartak Subotica 0-1 FK Napredak
15.09.2018
20:30 FK Crvena Zvezda 6-0 Radnik Surdulica
20:00 FK Backa 0-2 Mladost Lucani
23.09.2018
19:00 FK Partizan 0-0 FK Crvena Zvezda
26.09.2018
20:00 FK Napredak - FK Crvena Zvezda
29.09.2018
20:30 FK Crvena Zvezda - Mladost Lucani
30.09.2018
15:00 Spartak Subotica - FK Vojvodina
19:00 Dinamo Vranje - Macva Sabac
19:00 FK Backa - FK Rad
19:00 FK Napredak - Cukaricki Belgrade
19:00 FK Vozdovac - Radnik Surdulica
19:00 Proleter Novi Sad - FK Zemun
19:00 Radnicki Nis - FK Partizan
06.10.2018
17:00 Cukaricki Belgrade - Dinamo Vranje
17:00 FK Partizan - FK Vozdovac
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Serbia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Serbia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Serbia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Serbia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare