Serbia


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Serbia

Clasament Serbia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 FK Crvena Zvezda 21 59 19 2 0 55 12 43
2 Radnicki Nis 21 50 15 5 1 41 15 26
3 FK Partizan 21 44 12 8 1 32 8 24
4 Cukaricki Belgrade 21 39 11 6 4 37 18 19
5 FK Napredak 21 33 8 9 4 29 22 7
6 Mladost Lucani 21 33 9 6 6 27 21 6
7 FK Vojvodina 21 28 7 7 7 16 15 1
8 Proleter Novi Sad 21 28 7 7 7 25 20 5
9 Radnik Surdulica 21 28 8 4 9 16 23 -7
10 Macva Sabac 21 22 6 4 11 12 21 -9
11 Spartak Subotica 21 19 4 7 10 19 33 -14
12 FK Vozdovac 21 19 5 4 12 15 28 -13
13 FK Backa 21 18 4 6 11 16 32 -16
14 FK Rad 21 16 4 4 13 12 28 -16
15 FK Zemun 21 15 3 6 12 16 32 -16
16 Dinamo Vranje 21 10 3 1 17 10 50 -40

Clasament Serbia


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 FK Crvena Zvezda 21 59 19 2 0 55 12 43
2 Radnicki Nis 21 50 15 5 1 41 15 26
3 FK Partizan 21 44 12 8 1 32 8 24
4 Cukaricki Belgrade 21 39 11 6 4 37 18 19
5 FK Napredak 21 33 8 9 4 29 22 7
6 Mladost Lucani 21 33 9 6 6 27 21 6
7 FK Vojvodina 21 28 7 7 7 16 15 1
8 Proleter Novi Sad 21 28 7 7 7 25 20 5
9 Radnik Surdulica 21 28 8 4 9 16 23 -7
10 Macva Sabac 21 22 6 4 11 12 21 -9
11 Spartak Subotica 21 19 4 7 10 19 33 -14
12 FK Vozdovac 21 19 5 4 12 15 28 -13
13 FK Backa 21 18 4 6 11 16 32 -16
14 FK Rad 21 16 4 4 13 12 28 -16
15 FK Zemun 21 15 3 6 12 16 32 -16
16 Dinamo Vranje 21 10 3 1 17 10 50 -40
17.12.2018
15:00 FK Napredak 1-2 Radnicki Nis
15:00 Mladost Lucani 0-0 FK Rad
13:00 FK Zemun 1-2 Dinamo Vranje
16.12.2018
19:30 Cukaricki Belgrade 1-2 FK Crvena Zvezda
16:00 FK Vojvodina 0-0 Proleter Novi Sad
13:00 Spartak Subotica 3-2 FK Vozdovac
15.12.2018
13:00 Radnik Surdulica 3-2 FK Backa
14.12.2018
18:00 FK Partizan 0-0 Macva Sabac
09.12.2018
17:00 FK Backa 0-0 FK Vojvodina
17:00 FK Rad 0-3 FK Partizan
17:00 Proleter Novi Sad 0-0 Cukaricki Belgrade
13:00 Dinamo Vranje 1-2 FK Vozdovac
15.02.2019
17:00 FK Vozdovac - FK Napredak
16.02.2019
13:00 FK Backa - FK Partizan
14:00 Macva Sabac - Mladost Lucani
14:00 Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica
15:00 Radnicki Nis - Cukaricki Belgrade
16:00 FK Crvena Zvezda - FK Vojvodina
17.02.2019
14:00 Dinamo Vranje - Spartak Subotica
14:00 FK Rad - FK Zemun
23.02.2019
17:00 Cukaricki Belgrade - FK Vozdovac
17:00 FK Napredak - Spartak Subotica
17:00 FK Partizan - Proleter Novi Sad
17:00 FK Rad - Dinamo Vranje
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Serbia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Serbia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Serbia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Serbia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare