Rusia


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Prima Ligă Rusia

TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Zenit St. Petersburg1713224110971125686111643141
2 CSKA Moskva171115381610802275731311112234
3 Dinamo Moskva16102436198512219851215101732
4 FK Krasnodar179442616851215794321191031
5 Lokomotiv Moskva17863201210631147723265830
6 Spartak Moskva1785426207430146104241214629
7 Rubin Kazan177642318934213118422107527
8 Kuban Krasnodar17683181994411410824249-126
9 Terek Groznyi177461814105321247214610425
10 Mordovya Saransk1762913268314469315920-1320
11 FC Ufa17467142160335911434912-718
12 Torpedo Moskva17359153281346129225920-1714
13 Ural Yekaterinenburg1741121526102171117720549-1113
14 Amkar Perm163310122963037510037524-1712
15 Arsenal Tula1732121025101277147205311-1511
16 FK Rostov17251015377214512100461025-2211
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Zenit St. Petersburg1713224110971125686111643141
2 CSKA Moskva171115381610802275731311112234
3 Dinamo Moskva16102436198512219851215101732
4 FK Krasnodar179442616851215794321191031
5 Lokomotiv Moskva17863201210631147723265830
6 Spartak Moskva1785426207430146104241214629
7 Rubin Kazan177642318934213118422107527
8 Kuban Krasnodar17683181994411410824249-126
9 Terek Groznyi177461814105321247214610425
10 Mordovya Saransk1762913268314469315920-1320
11 FC Ufa17467142160335911434912-718
12 Torpedo Moskva17359153281346129225920-1714
13 Ural Yekaterinenburg1741121526102171117720549-1113
14 Amkar Perm163310122963037510037524-1712
15 Arsenal Tula1732121025101277147205311-1511
16 FK Rostov17251015377214512100461025-2211
Rezultate
10/11/13
Spartak Moskva
Zenit St. Petersburg
4:2 (2:1)
10/11/13
CSKA Moskva
Terek Groznyi
4:1 (4:0)
10/11/13
Amkar Perm
Anzhi Makhachkala
1:0 (0:0)
10/11/13
Rubin Kazan
FK Krasnodar
0:1 (0:0)
10/11/13
Kuban Krasnodar
FC Volga Nizhny Novgorod
4:0 (3:0)
09/11/13
Krylya Sovetov Samara
Dinamo Moskva
1:2 (1:1)
09/11/13
Tom Tomsk
Lokomotiv Moskva
2:0 (2:0)
08/11/13
Ural Yekaterinenburg
FK Rostov
1:4 (0:2)
04/11/13
Terek Groznyi
Krylya Sovetov Samara
0:1 (0:1)
03/11/13
FK Krasnodar
Kuban Krasnodar
1:2 (0:0)
03/11/13
FK Rostov
Rubin Kazan
0:0
03/11/13
Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva
1:3 (1:2)
03/11/13
Anzhi Makhachkala
Ural Yekaterinenburg
0:1 (0:0)
02/11/13
FC Volga Nizhny Novgorod
CSKA Moskva
1:2 (1:1)
02/11/13
Dinamo Moskva
Tom Tomsk
1:0 (1:0)
02/11/13
Zenit St. Petersburg
Amkar Perm
1:1 (1:1)
Meciuri programate
22/11/1319:00
Zenit St. Petersburg
FK Rostov
-
23/11/1315:30
Tom Tomsk
Rubin Kazan
-
23/11/1316:45
Amkar Perm
Kuban Krasnodar
-
23/11/1317:00
CSKA Moskva
Spartak Moskva
-
24/11/1313:30
Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva
-
24/11/1318:00
Ural Yekaterinenburg
Krylya Sovetov Samara
-
24/11/1318:30
Anzhi Makhachkala
FC Volga Nizhny Novgorod
-
25/11/1319:00
FK Krasnodar
Terek Groznyi
-
30/11/13
Dinamo Moskva
Ural Yekaterinenburg
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Prima Ligă Rusia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Prima Ligă Rusia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Prima Ligă Rusia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Prima Ligă Rusia.

Etape si clasament Rusia

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare