Maroc


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Maroc

Clasament Morocco


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Difaâ El Jadidi 2 6 2 0 0 3 1 2
2 Olympique Khouribga 3 6 2 0 1 5 4 1
3 Olympique Safi 3 6 2 0 1 3 4 -1
4 FUS Rabat 2 4 1 1 0 4 1 3
5 Kawkab de Marrakech 3 4 1 1 1 4 3 1
6 Rapide Oued Zem 3 4 1 1 1 2 2 0
7 Raja Casablanca 1 3 1 0 0 6 0 6
8 FAR Rabat 2 3 1 0 1 4 2 2
9 Youssoufia Berrechid 1 3 1 0 0 1 0 1
10 Ittihad Tanger 3 3 0 3 0 3 3 0
11 Mouloudia Oujda 3 2 0 2 1 3 5 -2
12 Renaissance Berkane 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Maghreb Tétouan 2 1 0 1 1 2 3 -1
14 Wydad Casablanca 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Hassania Agadir 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Chabab Hoceima 3 0 0 0 3 2 12 -10

Clasament Morocco


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Difaâ El Jadidi 2 6 2 0 0 3 1 2
2 Olympique Khouribga 3 6 2 0 1 5 4 1
3 Olympique Safi 3 6 2 0 1 3 4 -1
4 FUS Rabat 2 4 1 1 0 4 1 3
5 Kawkab de Marrakech 3 4 1 1 1 4 3 1
6 Rapide Oued Zem 3 4 1 1 1 2 2 0
7 Raja Casablanca 1 3 1 0 0 6 0 6
8 FAR Rabat 2 3 1 0 1 4 2 2
9 Youssoufia Berrechid 1 3 1 0 0 1 0 1
10 Ittihad Tanger 3 3 0 3 0 3 3 0
11 Mouloudia Oujda 3 2 0 2 1 3 5 -2
12 Renaissance Berkane 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Maghreb Tétouan 2 1 0 1 1 2 3 -1
14 Wydad Casablanca 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Hassania Agadir 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Chabab Hoceima 3 0 0 0 3 2 12 -10
28.09.2018
17:00 Chabab Hoceima P-P Renaissance Berkane
17:00 Raja Casablanca P-P FAR Rabat
17:00 Rapide Oued Zem P-P Wydad Casablanca
23.09.2018
16:00 Olympique Khouribga 2-1 Chabab Hoceima
22.09.2018
21:30 Olympique Safi 1-0 Rapide Oued Zem
19:00 Ittihad Tanger 1-1 Maghreb Tétouan
17:00 Kawkab de Marrakech 3-1 Mouloudia Oujda
21.09.2018
17:00 Renaissance Berkane P-P Difaâ El Jadidi
17:00 Wydad Casablanca P-P FUS Rabat
17:00 Youssoufia Berrechid P-P Raja Casablanca
17.09.2018
21:30 FUS Rabat 3-0 Olympique Safi
19:00 Difaâ El Jadidi 2-1 Olympique Khouribga
24.09.2018
19:00 FAR Rabat - Hassania Agadir
28.09.2018
19:00 Maghreb Tétouan - Kawkab de Marrakech
29.09.2018
17:00 Difaâ El Jadidi - Ittihad Tanger
30.09.2018
17:00 Mouloudia Oujda - Olympique Safi
19:00 Hassania Agadir - Olympique Khouribga
21:30 FUS Rabat - Youssoufia Berrechid
30.12.2018
17:00 Chabab Hoceima - Kawkab de Marrakech
17:00 Chabab Hoceima - Hassania Agadir
17:00 Chabab Hoceima - Olympique Safi
17:00 Chabab Hoceima - Raja Casablanca
17:00 Chabab Hoceima - Mouloudia Oujda
17:00 Chabab Hoceima - Rapide Oued Zem
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Maroc. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Maroc sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Maroc, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Maroc.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare