Maroc


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Maroc

Clasament Morocco


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Difaâ El Jadidi 3 9 3 0 0 4 1 3
2 Kawkab de Marrakech 4 7 2 1 1 8 4 4
3 Olympique Safi 4 7 2 1 1 3 4 -1
4 Hassania Agadir 3 6 2 0 1 2 1 1
5 Olympique Khouribga 4 6 2 0 2 5 5 0
6 FUS Rabat 3 5 1 2 0 5 2 3
7 Renaissance Berkane 2 4 1 1 0 2 1 1
8 Youssoufia Berrechid 2 4 1 1 0 2 1 1
9 Rapide Oued Zem 3 4 1 1 1 2 2 0
10 Raja Casablanca 1 3 1 0 0 6 0 6
11 FAR Rabat 3 3 1 0 2 4 3 1
12 Ittihad Tanger 4 3 0 3 1 3 4 -1
13 Mouloudia Oujda 4 3 0 3 1 3 5 -2
14 Maghreb Tétouan 3 1 0 1 2 3 7 -4
15 Wydad Casablanca 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Chabab Hoceima 4 0 0 0 4 2 13 -11

Clasament Morocco


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Difaâ El Jadidi 3 9 3 0 0 4 1 3
2 Kawkab de Marrakech 4 7 2 1 1 8 4 4
3 Olympique Safi 4 7 2 1 1 3 4 -1
4 Hassania Agadir 3 6 2 0 1 2 1 1
5 Olympique Khouribga 4 6 2 0 2 5 5 0
6 FUS Rabat 3 5 1 2 0 5 2 3
7 Renaissance Berkane 2 4 1 1 0 2 1 1
8 Youssoufia Berrechid 2 4 1 1 0 2 1 1
9 Rapide Oued Zem 3 4 1 1 1 2 2 0
10 Raja Casablanca 1 3 1 0 0 6 0 6
11 FAR Rabat 3 3 1 0 2 4 3 1
12 Ittihad Tanger 4 3 0 3 1 3 4 -1
13 Mouloudia Oujda 4 3 0 3 1 3 5 -2
14 Maghreb Tétouan 3 1 0 1 2 3 7 -4
15 Wydad Casablanca 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Chabab Hoceima 4 0 0 0 4 2 13 -11
05.11.2018
17:00 Wydad Casablanca P-P Difaâ El Jadidi
26.10.2018
17:00 Maghreb Tétouan P-P Wydad Casablanca
17:00 Raja Casablanca P-P Renaissance Berkane
01.10.2018
19:00 Mouloudia Oujda 0-0 Olympique Safi
17:00 Chabab Hoceima 0-1 Renaissance Berkane
30.09.2018
21:30 FUS Rabat 1-1 Youssoufia Berrechid
19:00 Hassania Agadir 1-0 Olympique Khouribga
29.09.2018
17:00 Difaâ El Jadidi 1-0 Ittihad Tanger
28.09.2018
19:00 Maghreb Tétouan 1-4 Kawkab de Marrakech
17:00 Raja Casablanca P-P FAR Rabat
17:00 Rapide Oued Zem P-P Wydad Casablanca
24.09.2018
19:00 FAR Rabat 0-1 Hassania Agadir
20.10.2018
17:00 Olympique Khouribga - Raja Casablanca
19:00 Kawkab de Marrakech - Difaâ El Jadidi
21:00 Ittihad Tanger - Chabab Hoceima
21.10.2018
17:00 Youssoufia Berrechid - FAR Rabat
19:00 Renaissance Berkane - Hassania Agadir
21:00 Wydad Casablanca - Mouloudia Oujda
22.10.2018
19:00 Olympique Safi - Maghreb Tétouan
21:00 FUS Rabat - Rapide Oued Zem
26.10.2018
19:00 Maghreb Tétouan - Renaissance Berkane
21:00 Difaâ El Jadidi - Olympique Safi
27.10.2018
17:00 Chabab Hoceima - Kawkab de Marrakech
17:00 FAR Rabat - Olympique Khouribga
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Maroc. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Maroc sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Maroc, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Maroc.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare