Malta


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Malta

Clasament Malta


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Gzira United 6 16 5 1 0 12 4 8
2 Sliema Wanderers 6 13 4 1 1 9 3 6
3 Valletta FC 6 12 4 0 2 19 7 12
4 Balzan FC 6 12 4 0 2 14 8 6
5 Hibernians Paola 6 12 4 0 2 12 9 3
6 Floriana FC 6 9 3 0 3 9 7 2
7 Hamrun Spartans 6 9 2 3 1 4 2 2
8 Birkirkara FC 6 9 3 0 3 6 8 -2
9 Mosta FC 6 7 2 1 3 8 10 -2
10 Tarxien Rainbows 6 6 2 0 4 12 16 -4
11 St. Andrews 6 6 2 0 4 6 11 -5
12 Pieta Hotspurs 6 5 1 2 3 8 9 -1
13 Qormi FC 6 4 1 1 4 6 16 -10
14 Senglea Athletic 6 1 0 1 5 3 18 -15

Clasament Malta


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Gzira United 6 16 5 1 0 12 4 8
2 Sliema Wanderers 6 13 4 1 1 9 3 6
3 Valletta FC 6 12 4 0 2 19 7 12
4 Balzan FC 6 12 4 0 2 14 8 6
5 Hibernians Paola 6 12 4 0 2 12 9 3
6 Floriana FC 6 9 3 0 3 9 7 2
7 Hamrun Spartans 6 9 2 3 1 4 2 2
8 Birkirkara FC 6 9 3 0 3 6 8 -2
9 Mosta FC 6 7 2 1 3 8 10 -2
10 Tarxien Rainbows 6 6 2 0 4 12 16 -4
11 St. Andrews 6 6 2 0 4 6 11 -5
12 Pieta Hotspurs 6 5 1 2 3 8 9 -1
13 Qormi FC 6 4 1 1 4 6 16 -10
14 Senglea Athletic 6 1 0 1 5 3 18 -15
06.10.2018
17:15 St. Andrews 2-0 Birkirkara FC
17:00 Tarxien Rainbows 2-4 Hibernians Paola
15:00 Floriana FC 4-1 Senglea Athletic
15:00 Gzira United 1-0 Qormi FC
05.10.2018
20:15 Hamrun Spartans 0-0 Sliema Wanderers
19:00 Valletta FC 4-1 Balzan FC
18:00 Pieta Hotspurs 3-1 Mosta FC
30.09.2018
17:00 Birkirkara FC 1-2 Gzira United
15:00 Sliema Wanderers 3-1 Tarxien Rainbows
29.09.2018
17:15 Mosta FC 0-0 Hamrun Spartans
15:00 Balzan FC 1-0 Pieta Hotspurs
28.09.2018
20:15 Senglea Athletic 1-5 Valletta FC
19.10.2018
18:00 Senglea Athletic - Gzira United
20:15 Hibernians Paola - Hamrun Spartans
20.10.2018
15:00 Pieta Hotspurs - Valletta FC
17:15 Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
21.10.2018
15:00 Mosta FC - Sliema Wanderers
17:15 Qormi FC - St. Andrews
22.10.2018
20:15 Balzan FC - Floriana FC
26.10.2018
19:00 Hamrun Spartans - Birkirkara FC
27.10.2018
15:00 Floriana FC - Pieta Hotspurs
15:00 St. Andrews - Senglea Athletic
17:15 Gzira United - Balzan FC
17:15 Valletta FC - Mosta FC
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Malta. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Malta sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Malta, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Malta.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare