Malta


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Malta

First Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Valletta FC2217234921118122491191125122853
2 Hibernians22155253251191125131164128122850
3 Balzan FC2214354221118212481161418132145
4 Birkirkara2212644120117222161154220142142
5 Floriana2212373625116142116116231591139
6 Tarxien Rainbows2210753717115331910115421872037
7 Mosta228682933112361121116321812-430
8 Pembroke Athleta2274113339112361219115152120-625
9 Sliema Wanderers2273123136112361519115061617-524
10 Naxxar Lions224216225411029629114071625-3214
11 Qormi FC2223171949111010113211137817-309
12 St. Andrew's FC221219146611029530111010936-525
Second Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Valletta FC2924236623151212341014121132134348
2 Hibernians292072792915122138151485141145042
3 Balzan FC291955632715113137111482426163640
4 Birkirkara291865582615102331111484227153239
5 Floriana29164950341481528191583422151633
6 Tarxien Rainbows29138852271463526141575326132529
7 Sliema Wanderers2996144147142572027157172120-621
8 Mosta2997133650142481327157352323-1419
9 Pembroke Athleta2985163951153481624145182327-1217
10 Naxxar Lions29522224861512128451440101641-6210
11 St. Andrew's FC292324238114121111381511131243-587
12 Qormi FC292324227214101312381513111034-505
First Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Valletta FC2217234921118122491191125122853
2 Hibernians22155253251191125131164128122850
3 Balzan FC2214354221118212481161418132145
4 Birkirkara2212644120117222161154220142142
5 Floriana2212373625116142116116231591139
6 Tarxien Rainbows2210753717115331910115421872037
7 Mosta228682933112361121116321812-430
8 Pembroke Athleta2274113339112361219115152120-625
9 Sliema Wanderers2273123136112361519115061617-524
10 Naxxar Lions224216225411029629114071625-3214
11 Qormi FC2223171949111010113211137817-309
12 St. Andrew's FC221219146611029530111010936-525
Second Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Valletta FC2924236623151212341014121132134348
2 Hibernians292072792915122138151485141145042
3 Balzan FC291955632715113137111482426163640
4 Birkirkara291865582615102331111484227153239
5 Floriana29164950341481528191583422151633
6 Tarxien Rainbows29138852271463526141575326132529
7 Sliema Wanderers2996144147142572027157172120-621
8 Mosta2997133650142481327157352323-1419
9 Pembroke Athleta2985163951153481624145182327-1217
10 Naxxar Lions29522224861512128451440101641-6210
11 St. Andrew's FC292324238114121111381511131243-587
12 Qormi FC292324227214101312381513111034-505
Rezultate
10/11/13
Mosta
Tarxien Rainbows
2:2 (1:0)
10/11/13
Balzan Youths FC
Valletta FC
1:1 (0:1)
09/11/13
Birkirkara
Vittoriosa Stars
2:0 (2:0)
09/11/13
Hibernians
Naxxar Lions
4:1 (2:1)
09/11/13
Floriana
Qormi FC
3:0 (1:0)
09/11/13
Sliema Wanderers
Rabat Ajax
4:1 (1:0)
03/11/13
Naxxar Lions
Vittoriosa Stars
1:1 (1:0)
03/11/13
Floriana
Birkirkara
1:3 (0:2)
02/11/13
Qormi FC
Rabat Ajax
0:0
02/11/13
Hibernians
Balzan Youths FC
1:0 (1:0)
02/11/13
Tarxien Rainbows
Valletta FC
0:3 (0:1)
02/11/13
Mosta
Sliema Wanderers
3:2 (2:1)
Meciuri programate
23/11/1314:00
Birkirkara
Rabat Ajax
-
23/11/1316:00
Floriana
Naxxar Lions
-
24/11/1314:00
Balzan Youths FC
Vittoriosa Stars
-
24/11/1314:00
Qormi FC
Sliema Wanderers
-
24/11/1316:00
Mosta
Valletta FC
-
24/11/1316:00
Hibernians
Tarxien Rainbows
-
30/11/1314:00
Naxxar Lions
Qormi FC
-
30/11/1316:00
Sliema Wanderers
Birkirkara
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Malta. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Malta sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Malta, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Malta.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare