Macedonia


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Macedonia

Preliminary Round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 FK Vardar2419415511121020357129212044461
2 Shkendija 792417525518129213112128312463756
3 Sileks Kratovo24107727251384119811236817237
4 FK Shkupi248106252213553138113531214334
5 Rabotnicki Skopje2471252923135621812112631111633
6 FK Turnovo24699293911542159131571430-1027
7 Bregalnica Kraun Stip2475123039114161317133461722-926
8 Renova Cepciste246711253311650197130211626-825
9 FK Mladost2451181859123181028122010831-4116
10 Metalurg Skopje243417164012129622122281018-2413
Preliminary Round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 FK Vardar2419415511121020357129212044461
2 Shkendija 792417525518129213112128312463756
3 Sileks Kratovo24107727251384119811236817237
4 FK Shkupi248106252213553138113531214334
5 Rabotnicki Skopje2471252923135621812112631111633
6 FK Turnovo24699293911542159131571430-1027
7 Bregalnica Kraun Stip2475123039114161317133461722-926
8 Renova Cepciste246711253311650197130211626-825
9 FK Mladost2451181859123181028122010831-4116
10 Metalurg Skopje243417164012129622122281018-2413
Rezultate
10/11/13
FK Gorno Lisice
Rabotnicki Skopje
1:0 (1:0)
10/11/13
Makedonija Skopje
Renova Cepciste
2:1 (0:0)
10/11/13
Vardar Skopje
FK Turnovo
1:1 (1:0)
10/11/13
Pelister Bitola
Bregalnica Kraun Stip
1:0 (1:0)
10/11/13
Shkendija 79
FK Gostivar
4:0 (1:0)
10/11/13
Napredok Kicevo
Metalurg Skopje
0:2 (0:1)
03/11/13
Renova Cepciste
Vardar Skopje
0:0
03/11/13
FK Gorno Lisice
Makedonija Skopje
1:0 (0:0)
03/11/13
FK Turnovo
Pelister Bitola
0:2 (0:1)
03/11/13
Bregalnica Kraun Stip
Napredok Kicevo
2:2 (1:1)
03/11/13
Metalurg Skopje
Shkendija 79
2:0 (0:0)
02/11/13
Rabotnicki Skopje
FK Gostivar
2:0 (1:0)
Meciuri programate
17/11/1313:00
Renova Cepciste
FK Gorno Lisice
-
17/11/1313:00
Rabotnicki Skopje
Shkendija 79
-
17/11/1313:00
FK Gostivar
Napredok Kicevo
-
17/11/1313:00
Metalurg Skopje
Pelister Bitola
-
17/11/1313:00
Bregalnica Kraun Stip
Vardar Skopje
-
17/11/1313:00
FK Turnovo
Makedonija Skopje
-
25/11/1313:00
Makedonija Skopje
Bregalnica Kraun Stip
-
25/11/1313:00
Vardar Skopje
Metalurg Skopje
-
25/11/1313:00
Napredok Kicevo
Shkendija 79
-
25/11/1313:00
Pelister Bitola
FK Gostivar
-
25/11/1313:00
Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje
-
25/11/1313:00
FK Gorno Lisice
FK Turnovo
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Macedonia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Macedonia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Macedonia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Macedonia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare