Japonia


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament J League Japonia

First Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Urawa Red Diamonds540194320153220041512
2 Kawasaki Frontale5320137312087220050611
3 Kashima Antlers531152220030311122310
4 Yokohama F Marinos531175210122321053210
5 Vissel Kobe530210832018621012229
6 FC Tokyo53026632014321012309
7 Sanfrecce Hiroshima FC522111531115321106268
8 Nagoya Grampus Eight52128821103231025607
9 Albirex Niigata5212911201134320167-27
10 Omiya Ardija521268311146210122-27
11 Júbilo Iwata51317720112331205406
12 Gamba Osaka520356310234210122-16
13 Vegalta Sendai520347210122310225-36
14 Sagan Tosu512256312043200213-15
15 Ventforet Kofu511348200205311143-44
16 Kashiwa Reysol503269201134302135-33
17 Shonan Bellmare5023812300326202066-42
18 Avispa Fukuoka502348201112301236-42
Second Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Albirex Niigata00000000000000000000
1 Avispa Fukuoka00000000000000000000
1 FC Tokyo00000000000000000000
1 Gamba Osaka00000000000000000000
1 Júbilo Iwata00000000000000000000
1 Kashima Antlers00000000000000000000
1 Kashiwa Reysol00000000000000000000
1 Kawasaki Frontale00000000000000000000
1 Nagoya Grampus Eight00000000000000000000
1 Omiya Ardija00000000000000000000
1 Sagan Tosu00000000000000000000
1 Sanfrecce Hiroshima FC00000000000000000000
1 Shonan Bellmare00000000000000000000
1 Urawa Red Diamonds00000000000000000000
1 Vegalta Sendai00000000000000000000
1 Ventforet Kofu00000000000000000000
1 Vissel Kobe00000000000000000000
1 Yokohama F Marinos00000000000000000000
First Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Urawa Red Diamonds540194320153220041512
2 Kawasaki Frontale5320137312087220050611
3 Kashima Antlers531152220030311122310
4 Yokohama F Marinos531175210122321053210
5 Vissel Kobe530210832018621012229
6 FC Tokyo53026632014321012309
7 Sanfrecce Hiroshima FC522111531115321106268
8 Nagoya Grampus Eight52128821103231025607
9 Albirex Niigata5212911201134320167-27
10 Omiya Ardija521268311146210122-27
11 Júbilo Iwata51317720112331205406
12 Gamba Osaka520356310234210122-16
13 Vegalta Sendai520347210122310225-36
14 Sagan Tosu512256312043200213-15
15 Ventforet Kofu511348200205311143-44
16 Kashiwa Reysol503269201134302135-33
17 Shonan Bellmare5023812300326202066-42
18 Avispa Fukuoka502348201112301236-42
Second Stage
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Albirex Niigata00000000000000000000
1 Avispa Fukuoka00000000000000000000
1 FC Tokyo00000000000000000000
1 Gamba Osaka00000000000000000000
1 Júbilo Iwata00000000000000000000
1 Kashima Antlers00000000000000000000
1 Kashiwa Reysol00000000000000000000
1 Kawasaki Frontale00000000000000000000
1 Nagoya Grampus Eight00000000000000000000
1 Omiya Ardija00000000000000000000
1 Sagan Tosu00000000000000000000
1 Sanfrecce Hiroshima FC00000000000000000000
1 Shonan Bellmare00000000000000000000
1 Urawa Red Diamonds00000000000000000000
1 Vegalta Sendai00000000000000000000
1 Ventforet Kofu00000000000000000000
1 Vissel Kobe00000000000000000000
1 Yokohama F Marinos00000000000000000000
Rezultate
10/11/13
Shonan Bellmare
Kashima Antlers
1:2 (0:1)
10/11/13
Yokohama F Marinos
Nagoya Grampus Eight
1:2 (0:1)
10/11/13
FC Tokyo
Cerezo Osaka
1:2 (0:1)
10/11/13
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
1:1 (0:0)
10/11/13
Sagan Tosu
Júbilo Iwata
1:0 (1:0)
10/11/13
Oita Trinita
Albirex Niigata
1:3 (1:2)
10/11/13
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
1:2 (0:1)
10/11/13
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
3:3 (1:2)
10/11/13
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
2:0 (0:0)
Meciuri programate
23/11/1314:00
Júbilo Iwata
Yokohama F Marinos
-
23/11/1314:00
Shimizu S-Pulse
Omiya Ardija
-
23/11/1314:00
Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima
-
23/11/1314:00
Kashima Antlers
Sagan Tosu
-
23/11/1314:00
Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale
-
23/11/1317:00
FC Tokyo
Shonan Bellmare
-
23/11/1317:00
Nagoya Grampus Eight
Kashiwa Reysol
-
23/11/1317:00
Ventforet Kofu
Oita Trinita
-
23/11/1317:00
Albirex Niigata
Vegalta Sendai
-
30/11/1314:00
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
-
30/11/1314:00
Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare
-
30/11/1314:00
Cerezo Osaka
Kashima Antlers
-
30/11/1314:00
Omiya Ardija
Júbilo Iwata
-
30/11/1314:00
Yokohama F Marinos
Albirex Niigata
-
30/11/1317:00
Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse
-
30/11/1317:00
Kashiwa Reysol
FC Tokyo
-
30/11/1317:00
Oita Trinita
Kawasaki Frontale
-
30/11/1317:00
Nagoya Grampus Eight
Ventforet Kofu
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din J League Japonia. Orele de început ale meciurilor de fotbal din J League Japonia sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri J League Japonia, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din J League Japonia.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare