Israel


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Israel

Clasament Israel


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Maccabi Tel Aviv 21 53 16 5 0 48 11 37
2 Maccabi Haifa 21 33 9 6 6 25 23 2
3 Maccabi Netanya 22 33 9 6 7 23 24 -1
4 Hapoel Hadera 21 32 9 5 7 26 29 -3
5 Bnei Yehuda 21 31 8 7 6 29 18 11
6 Hapoel Haifa 22 30 7 9 6 38 29 9
7 Hapoel Be'er Sheva 22 29 7 8 7 29 30 -1
8 Ironi Kiryat Shmona 22 26 6 8 8 22 22 0
9 Beitar Jerusalem 21 25 6 7 8 27 29 -2
10 Maccabi Petah Tikva 22 25 5 10 7 23 28 -5
11 Hapoel Ra'anana 22 25 5 10 7 17 26 -9
12 Hapoel Tel Aviv 22 24 4 12 6 18 21 -3
13 FC Ashdod 22 18 4 6 12 18 37 -19
14 Bnei Sakhnin 21 16 3 7 11 18 34 -16

Clasament Israel


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Maccabi Tel Aviv 21 53 16 5 0 48 11 37
2 Maccabi Haifa 21 33 9 6 6 25 23 2
3 Maccabi Netanya 22 33 9 6 7 23 24 -1
4 Hapoel Hadera 21 32 9 5 7 26 29 -3
5 Bnei Yehuda 21 31 8 7 6 29 18 11
6 Hapoel Haifa 22 30 7 9 6 38 29 9
7 Hapoel Be'er Sheva 22 29 7 8 7 29 30 -1
8 Ironi Kiryat Shmona 22 26 6 8 8 22 22 0
9 Beitar Jerusalem 21 25 6 7 8 27 29 -2
10 Maccabi Petah Tikva 22 25 5 10 7 23 28 -5
11 Hapoel Ra'anana 22 25 5 10 7 17 26 -9
12 Hapoel Tel Aviv 22 24 4 12 6 18 21 -3
13 FC Ashdod 22 18 4 6 12 18 37 -19
14 Bnei Sakhnin 21 16 3 7 11 18 34 -16
09.02.2019
19:30 Hapoel Tel Aviv 1-0 Hapoel Be'er Sheva
17:15 Maccabi Netanya 1-0 Hapoel Ra'anana
17:00 Ironi Kiryat Shmona 0-2 Maccabi Petah Tikva
15:00 Hapoel Haifa 0-1 FC Ashdod
04.02.2019
20:00 Maccabi Haifa 3-2 Hapoel Tel Aviv
03.02.2019
19:30 Maccabi Tel Aviv 1-1 Hapoel Haifa
18:00 Ironi Kiryat Shmona 2-2 Bnei Sakhnin
02.02.2019
19:45 Bnei Yehuda 0-2 Beitar Jerusalem
17:30 Hapoel Be'er Sheva 1-1 Maccabi Netanya
15:00 FC Ashdod 2-3 Hapoel Hadera
15:00 Maccabi Petah Tikva 1-1 Hapoel Ra'anana
28.01.2019
20:00 Hapoel Hadera 0-2 Maccabi Tel Aviv
10.02.2019
18:00 Hapoel Hadera 0-3 Bnei Yehuda
20:00 Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa
11.02.2019
19:30 Bnei Sakhnin - Maccabi Tel Aviv
16.02.2019
15:00 Hapoel Ra'anana - Hapoel Tel Aviv
17:00 FC Ashdod - Bnei Sakhnin
17:15 Bnei Yehuda - Hapoel Haifa
19:30 Maccabi Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona
17.02.2019
18:00 Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya
19:30 Maccabi Haifa - Hapoel Hadera
18.02.2019
20:00 Hapoel Be'er Sheva - Beitar Jerusalem
23.02.2019
18:00 Beitar Jerusalem - Hapoel Ra'anana
18:00 Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Israel. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Israel sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Israel, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Israel.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare