Israel


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Israel

Clasament Israel


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Hapoel Hadera 6 16 5 1 0 9 3 6
2 Maccabi Tel Aviv 6 14 4 2 0 11 3 8
3 Bnei Yehuda 6 9 2 3 1 9 5 4
4 Maccabi Petah Tikva 6 9 2 3 1 11 10 1
5 Ironi Kiryat Shmona 6 8 2 2 2 5 4 1
6 FC Ashdod 6 8 2 2 2 4 7 -3
7 Hapoel Be'er Sheva 6 7 1 4 1 6 4 2
8 Hapoel Tel Aviv 6 7 1 4 1 3 3 0
9 Bnei Sakhnin 6 6 1 3 2 8 7 1
10 Maccabi Haifa 6 6 1 3 2 5 6 -1
11 Hapoel Ra'anana 6 6 1 3 2 5 10 -5
12 Hapoel Haifa 6 5 1 2 3 8 9 -1
13 Maccabi Netanya 6 4 1 1 4 7 13 -6
14 Beitar Jerusalem 6 4 1 1 4 6 13 -7

Clasament Israel


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 Hapoel Hadera 6 16 5 1 0 9 3 6
2 Maccabi Tel Aviv 6 14 4 2 0 11 3 8
3 Bnei Yehuda 6 9 2 3 1 9 5 4
4 Maccabi Petah Tikva 6 9 2 3 1 11 10 1
5 Ironi Kiryat Shmona 6 8 2 2 2 5 4 1
6 FC Ashdod 6 8 2 2 2 4 7 -3
7 Hapoel Be'er Sheva 6 7 1 4 1 6 4 2
8 Hapoel Tel Aviv 6 7 1 4 1 3 3 0
9 Bnei Sakhnin 6 6 1 3 2 8 7 1
10 Maccabi Haifa 6 6 1 3 2 5 6 -1
11 Hapoel Ra'anana 6 6 1 3 2 5 10 -5
12 Hapoel Haifa 6 5 1 2 3 8 9 -1
13 Maccabi Netanya 6 4 1 1 4 7 13 -6
14 Beitar Jerusalem 6 4 1 1 4 6 13 -7
08.10.2018
19:30 Hapoel Tel Aviv 0-0 FC Ashdod
07.10.2018
20:00 Beitar Jerusalem 0-2 Maccabi Tel Aviv
18:00 Hapoel Hadera 1-0 Ironi Kiryat Shmona
06.10.2018
19:30 Hapoel Be'er Sheva 4-1 Maccabi Petah Tikva
18:45 Maccabi Netanya 1-3 Bnei Yehuda
17:45 Hapoel Haifa 0-3 Bnei Sakhnin
17:00 Hapoel Ra'anana 1-1 Maccabi Haifa
01.10.2018
20:00 Maccabi Tel Aviv 0-0 Hapoel Tel Aviv
19:00 Maccabi Haifa 0-0 Hapoel Be'er Sheva
18:00 Bnei Yehuda 3-0 Hapoel Ra'anana
29.09.2018
19:30 Ironi Kiryat Shmona 2-0 Beitar Jerusalem
18:30 FC Ashdod 1-4 Maccabi Netanya
20.10.2018
16:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
18:15 Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv
19:30 Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Ra'anana
21.10.2018
19:00 Maccabi Petah Tikva - Bnei Sakhnin
20:00 FC Ashdod - Beitar Jerusalem
22.10.2018
20:00 Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
27.10.2018
18:00 Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda
18:00 Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
18:00 Hapoel Hadera - FC Ashdod
18:00 Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv
18:00 Hapoel Ra'anana - Maccabi Petah Tikva
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Israel. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Israel sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Israel, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Israel.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare