Bulgaria


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Grupa A PFG Bulgaria

TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Ludogorets241761401212930225128311872857
2 Levski Sofia24127523111183014213445991243
3 Slavia Sofia241167261412453931271417111239
4 Beroe Stara Zagora24996222013562128114341012236
5 Botev Plovdiv247710202912534111012246919-928
6 Cherno More Varna2477102330124261016123541314-728
7 Lokomotiv Plovdiv2484122233117221811131210422-1128
8 Pirin Blagoevgrad243813183313346121711047616-1517
9 Montana243813152712336131612057211-1217
10 Litex Lovech00000000000000000000
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Ludogorets241761401212930225128311872857
2 Levski Sofia24127523111183014213445991243
3 Slavia Sofia241167261412453931271417111239
4 Beroe Stara Zagora24996222013562128114341012236
5 Botev Plovdiv247710202912534111012246919-928
6 Cherno More Varna2477102330124261016123541314-728
7 Lokomotiv Plovdiv2484122233117221811131210422-1128
8 Pirin Blagoevgrad243813183313346121711047616-1517
9 Montana243813152712336131612057211-1217
10 Litex Lovech00000000000000000000
Rezultate
Preliminary Round
11/11/13
Lokomotiv Plovdiv
Cherno More Varna
1:0 (1:0)
Preliminary Round
10/11/13
Lyubimets 2007
Botev Plovdiv
1:0 (0:0)
Preliminary Round
10/11/13
CSKA Sofia
Ludogorets
0:2 (0:1)
Preliminary Round
09/11/13
Litex Lovech
Pirin Gotse Delchev
6:2 (3:0)
Preliminary Round
09/11/13
Slavia Sofia
FC Neftokhimik Burgas
2:0 (2:0)
Preliminary Round
09/11/13
Beroe Stara Zagora
Levski Sofia
1:0 (1:0)
Preliminary Round
09/11/13
Chernomorets Burgas
Lokomotiv Sofia
2:1 (0:0)
Preliminary Round
03/11/13
Cherno More Varna
CSKA Sofia
2:1 (2:1)
Preliminary Round
03/11/13
Lokomotiv Sofia
Lyubimets 2007
1:0 (0:0)
Preliminary Round
03/11/13
FC Neftokhimik Burgas
Chernomorets Burgas
1:0 (1:0)
Preliminary Round
03/11/13
Beroe Stara Zagora
Lokomotiv Plovdiv
3:0 (2:0)
Preliminary Round
03/11/13
Levski Sofia
Pirin Gotse Delchev
4:1 (3:0)
Preliminary Round
02/11/13
Botev Plovdiv
Litex Lovech
2:1 (2:0)
Preliminary Round
02/11/13
Ludogorets
Slavia Sofia
4:0 (3:0)
Meciuri programate
Preliminary Round
22/11/1313:30
Lokomotiv Sofia
Slavia Sofia
-
Preliminary Round
23/11/1314:30
Cherno More Varna
Beroe Stara Zagora
-
Preliminary Round
23/11/1314:30
Pirin Gotse Delchev
Lyubimets 2007
-
Preliminary Round
23/11/1315:15
Levski Sofia
Litex Lovech
-
Preliminary Round
23/11/1318:00
Ludogorets
Lokomotiv Plovdiv
-
Preliminary Round
24/11/1314:30
Botev Plovdiv
Chernomorets Burgas
-
Preliminary Round
25/11/1314:30
FC Neftokhimik Burgas
CSKA Sofia
-
Preliminary Round
30/11/1313:00
Cherno More Varna
Levski Sofia
-
Preliminary Round
30/11/1314:30
Lyubimets 2007
Litex Lovech
-
Preliminary Round
30/11/1314:30
Chernomorets Burgas
Pirin Gotse Delchev
-
Preliminary Round
30/11/1315:15
CSKA Sofia
Lokomotiv Sofia
-
Preliminary Round
30/11/1317:15
Lokomotiv Plovdiv
FC Neftokhimik Burgas
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Grupa A PFG Bulgaria. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Grupa A PFG Bulgaria sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Grupa A PFG Bulgaria, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Grupa A PFG Bulgaria.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare