Republica Cehă


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Gambrinus Liga Republica Cehă

TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Sparta Praha2319405413111100335128402184161
2 Viktoria Plzen2316525317117403061291223113653
3 FK Mlada Boleslav2311754325118212791235416161840
4 FK Teplice23116644251291226121125418131939
5 Slovan Liberec231157283212741168114161224-438
6 FK Dukla Praha238782526124531514114251012-131
7 1.FC Slovácko2385103433126242013112361420129
8 Vysocina Jihlava2385103637126332416112271221-129
9 FK Jablonec 97228593438115422215113171223-429
10 Sigma Olomouc2366113646124442218112271428-1024
11 1. SC Znojmo235810263212444138111461324-623
12 Zbrojovka Brno236512233811614161312048725-1523
13 FK Marila Pribram236512244011614201612048424-1623
14 Slavia Praha226412194111425112211227819-2222
15 Bohemians 19052347121733113539812129825-1619
16 Baník Ostrava2331010193911353131512057624-2019
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Sparta Praha2319405413111100335128402184161
2 Viktoria Plzen2316525317117403061291223113653
3 FK Mlada Boleslav2311754325118212791235416161840
4 FK Teplice23116644251291226121125418131939
5 Slovan Liberec231157283212741168114161224-438
6 FK Dukla Praha238782526124531514114251012-131
7 1.FC Slovácko2385103433126242013112361420129
8 Vysocina Jihlava2385103637126332416112271221-129
9 FK Jablonec 97228593438115422215113171223-429
10 Sigma Olomouc2366113646124442218112271428-1024
11 1. SC Znojmo235810263212444138111461324-623
12 Zbrojovka Brno236512233811614161312048725-1523
13 FK Marila Pribram236512244011614201612048424-1623
14 Slavia Praha226412194111425112211227819-2222
15 Bohemians 19052347121733113539812129825-1619
16 Baník Ostrava2331010193911353131512057624-2019
Rezultate
11/11/13
FK Teplice
Slovan Liberec
1:1 (1:0)
10/11/13
FK Jablonec 97
FK Marila Pribram
6:0 (3:0)
10/11/13
Slavia Praha
Zbrojovka Brno
0:0
10/11/13
Sigma Olomouc
Sparta Praha
1:1 (1:1)
09/11/13
1. SC Znojmo
1.FC Slovácko
1:2 (0:2)
09/11/13
FK Mlada Boleslav
Viktoria Plzen
1:2 (1:1)
08/11/13
Vysocina Jihlava
Baník Ostrava
0:0
08/11/13
FK Dukla Praha
Bohemians 1905
1:1 (0:0)
04/11/13
Bohemians 1905
FK Mlada Boleslav
1:1 (0:1)
03/11/13
Baník Ostrava
Sigma Olomouc
1:1 (1:1)
02/11/13
Slovan Liberec
1. SC Znojmo
0:0
02/11/13
1.FC Slovácko
FK Dukla Praha
0:1 (0:0)
02/11/13
FK Marila Pribram
Slavia Praha
0:0
02/11/13
Zbrojovka Brno
Vysocina Jihlava
1:0 (0:0)
02/11/13
Sparta Praha
FK Teplice
2:0 (1:0)
01/11/13
Viktoria Plzen
FK Jablonec 97
6:1 (3:1)
Meciuri programate
22/11/1320:15
Zbrojovka Brno
Viktoria Plzen
-
23/11/1316:00
FK Marila Pribram
Vysocina Jihlava
-
23/11/1317:00
1.FC Slovácko
Slavia Praha
-
23/11/1318:00
Sparta Praha
FK Mlada Boleslav
-
24/11/1317:00
Bohemians 1905
FK Jablonec 97
-
24/11/1317:00
1. SC Znojmo
Sigma Olomouc
-
24/11/1319:00
Slovan Liberec
FK Dukla Praha
-
25/11/1318:00
Baník Ostrava
FK Teplice
-
29/11/1318:00
Vysocina Jihlava
1.FC Slovácko
-
30/11/1317:00
Sigma Olomouc
FK Dukla Praha
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Gambrinus Liga Republica Cehă. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Gambrinus Liga Republica Cehă sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Gambrinus Liga Republica Cehă, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Gambrinus Liga Republica Cehă.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare