Cipru


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Cipru

Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 APOEL Nicosia1394021674309465101221531
2 Apollon Limassol139132617751116764021010928
3 Ermis Aradippou137241815641197731398323
4 AEK Larnaca13643221663217473221512622
5 Anorthosis Famagusta13616191774129562041012219
6 Omonia Nicosia136161314640296721448-119
7 AEL Limassol13454211762221197232108417
8 Ethnikos Achnas13445141974121010603349-516
9 Nea Salamina133461315721499613246-213
10 Othellos Athienou13328714621366711518-711
11 Doxa Katokopia132388237115315612358-159
12 Ayia Napa1315713226042697115713-98
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 APOEL Nicosia1394021674309465101221531
2 Apollon Limassol139132617751116764021010928
3 Ermis Aradippou137241815641197731398323
4 AEK Larnaca13643221663217473221512622
5 Anorthosis Famagusta13616191774129562041012219
6 Omonia Nicosia136161314640296721448-119
7 AEL Limassol13454211762221197232108417
8 Ethnikos Achnas13445141974121010603349-516
9 Nea Salamina133461315721499613246-213
10 Othellos Athienou13328714621366711518-711
11 Doxa Katokopia132388237115315612358-159
12 Ayia Napa1315713226042697115713-98
Rezultate
Preliminary round
11/11/13
APOEL Nicosia
Alki Larnaca
3:0 (1:0)
Preliminary round
11/11/13
ENP
Apollon Limassol
0:1 (0:1)
Preliminary round
10/11/13
AEK Larnaca
Ermis Aradippou
0:0
Preliminary round
10/11/13
AEK Kouklia
Omonia Nicosia
0:4 (0:3)
Preliminary round
09/11/13
AEL Limassol
Anorthosis Famagusta
3:1 (1:1)
Preliminary round
09/11/13
Ethnikos Achnas
Doxa Katokopia
0:3 (0:2)
Preliminary round
09/11/13
Nea Salamina
Aris Limassol
2:1 (0:0)
Preliminary round
03/11/13
Anorthosis Famagusta
ENP
3:2 (1:0)
Preliminary round
03/11/13
Omonia Nicosia
Nea Salamina
3:0 (3:0)
Preliminary round
03/11/13
Aris Limassol
AEK Larnaca
0:3 (0:1)
Preliminary round
02/11/13
Apollon Limassol
APOEL Nicosia
2:0 (0:0)
Preliminary round
02/11/13
Doxa Katokopia
AEK Kouklia
3:1 (2:1)
Preliminary round
02/11/13
Alki Larnaca
Ethnikos Achnas
1:6 (1:2)
Preliminary round
02/11/13
Ermis Aradippou
AEL Limassol
1:1 (0:1)
Meciuri programate
Preliminary round
23/11/1315:00
Apollon Limassol
AEL Limassol
-
Preliminary round
23/11/1318:00
Alki Larnaca
ENP
-
Preliminary round
23/11/1319:00
Doxa Katokopia
APOEL Nicosia
-
Preliminary round
24/11/1315:00
Anorthosis Famagusta
AEK Larnaca
-
Preliminary round
24/11/1317:00
AEK Kouklia
Ethnikos Achnas
-
Preliminary round
24/11/1318:00
Omonia Nicosia
Aris Limassol
-
Preliminary round
24/11/1318:00
Ermis Aradippou
Nea Salamina
-
Preliminary round
30/11/1318:00
Aris Limassol
Ermis Aradippou
-
Preliminary round
30/11/1319:00
Nea Salamina
Anorthosis Famagusta
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Cipru. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Cipru sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Cipru, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Cipru.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare