Cipru


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Cipru

Group B
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Ethnikos Achnas32118133649167542020164391629-1341
2 AEL Limassol32912114242166462220163852022039
3 Nea Salamina329914313716745221116259926-636
4 Ayia Napa32612143254164751725162591529-2230
5 Doxa Katokopia32771829551633101533164481422-2628
6 Othellos Athienou32510172642163491521162681121-1625
Group A
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 APOEL Nicosia321711452261697026111684426152662
2 AEK Larnaca321787563116113227111665529202559
3 Apollon Limassol321859594116113235161672724251859
4 Omonia Nicosia3217510523416103332151672720191856
5 Anorthosis Famagusta3216412503716112328141652922231352
6 Ermis Aradippou32117143855167452126164391729-1740
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Apollon Limassol22153449261182128101171321162348
2 APOEL Nicosia221372341311650166117221872146
3 Omonia Nicosia22123732221171320111152412111039
4 AEK Larnaca2211654123116321891153323141839
5 Anorthosis Famagusta2212283222118121561141617161038
6 Ermis Aradippou2210572928116321716114251212135
7 AEL Limassol227963326115331711112631615730
8 Ethnikos Achnas225710183711443111311137724-1922
9 Nea Salamina224711162911335101011146619-1319
10 Ayia Napa223712214211245132311137819-2116
11 Othellos Athienou22371213261123691411146412-1316
12 Doxa Katokopia22351414381122772211137716-2414
Group B
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Ethnikos Achnas32118133649167542020164391629-1341
2 AEL Limassol32912114242166462220163852022039
3 Nea Salamina329914313716745221116259926-636
4 Ayia Napa32612143254164751725162591529-2230
5 Doxa Katokopia32771829551633101533164481422-2628
6 Othellos Athienou32510172642163491521162681121-1625
Group A
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 APOEL Nicosia321711452261697026111684426152662
2 AEK Larnaca321787563116113227111665529202559
3 Apollon Limassol321859594116113235161672724251859
4 Omonia Nicosia3217510523416103332151672720191856
5 Anorthosis Famagusta3216412503716112328141652922231352
6 Ermis Aradippou32117143855167452126164391729-1740
Preliminary round
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 Apollon Limassol22153449261182128101171321162348
2 APOEL Nicosia221372341311650166117221872146
3 Omonia Nicosia22123732221171320111152412111039
4 AEK Larnaca2211654123116321891153323141839
5 Anorthosis Famagusta2212283222118121561141617161038
6 Ermis Aradippou2210572928116321716114251212135
7 AEL Limassol227963326115331711112631615730
8 Ethnikos Achnas225710183711443111311137724-1922
9 Nea Salamina224711162911335101011146619-1319
10 Ayia Napa223712214211245132311137819-2116
11 Othellos Athienou22371213261123691411146412-1316
12 Doxa Katokopia22351414381122772211137716-2414
Rezultate
Preliminary round
11/11/13
APOEL Nicosia
Alki Larnaca
3:0 (1:0)
Preliminary round
11/11/13
ENP
Apollon Limassol
0:1 (0:1)
Preliminary round
10/11/13
AEK Larnaca
Ermis Aradippou
0:0
Preliminary round
10/11/13
AEK Kouklia
Omonia Nicosia
0:4 (0:3)
Preliminary round
09/11/13
AEL Limassol
Anorthosis Famagusta
3:1 (1:1)
Preliminary round
09/11/13
Ethnikos Achnas
Doxa Katokopia
0:3 (0:2)
Preliminary round
09/11/13
Nea Salamina
Aris Limassol
2:1 (0:0)
Preliminary round
03/11/13
Anorthosis Famagusta
ENP
3:2 (1:0)
Preliminary round
03/11/13
Omonia Nicosia
Nea Salamina
3:0 (3:0)
Preliminary round
03/11/13
Aris Limassol
AEK Larnaca
0:3 (0:1)
Preliminary round
02/11/13
Apollon Limassol
APOEL Nicosia
2:0 (0:0)
Preliminary round
02/11/13
Doxa Katokopia
AEK Kouklia
3:1 (2:1)
Preliminary round
02/11/13
Alki Larnaca
Ethnikos Achnas
1:6 (1:2)
Preliminary round
02/11/13
Ermis Aradippou
AEL Limassol
1:1 (0:1)
Meciuri programate
Preliminary round
23/11/1315:00
Apollon Limassol
AEL Limassol
-
Preliminary round
23/11/1318:00
Alki Larnaca
ENP
-
Preliminary round
23/11/1319:00
Doxa Katokopia
APOEL Nicosia
-
Preliminary round
24/11/1315:00
Anorthosis Famagusta
AEK Larnaca
-
Preliminary round
24/11/1317:00
AEK Kouklia
Ethnikos Achnas
-
Preliminary round
24/11/1318:00
Omonia Nicosia
Aris Limassol
-
Preliminary round
24/11/1318:00
Ermis Aradippou
Nea Salamina
-
Preliminary round
30/11/1318:00
Aris Limassol
Ermis Aradippou
-
Preliminary round
30/11/1319:00
Nea Salamina
Anorthosis Famagusta
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Cipru. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Cipru sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Cipru, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Cipru.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare