Cipru


CLASAMENTE FOTBAL


Alege ţara



Clasament Cipru

Clasament Cyprus


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 APOEL FC 17 41 13 2 2 38 15 23
2 Apollon Limassol 17 37 11 4 2 41 14 27
3 AEL Limassol 17 37 12 1 4 30 20 10
4 Anorthosis FC 17 27 7 6 4 22 18 4
5 Nea Salamina 17 26 8 2 7 23 23 0
6 AEK Larnaka 16 23 6 5 5 20 15 5
7 Omonia Nicosia 17 23 7 2 8 19 21 -2
8 Doxa Katokopia 16 17 5 2 9 24 27 -3
9 Alki Oroklini 17 15 4 3 10 16 35 -19
10 Pafos FC 17 15 3 6 8 18 31 -13
11 EN Paralimni 17 13 3 4 10 13 29 -16
12 Ermis Aradippou 17 9 2 3 12 15 31 -16

Clasament Cyprus


GeneralAcasaDeplasare
Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form
1 APOEL FC 17 41 13 2 2 38 15 23
2 Apollon Limassol 17 37 11 4 2 41 14 27
3 AEL Limassol 17 37 12 1 4 30 20 10
4 Anorthosis FC 17 27 7 6 4 22 18 4
5 Nea Salamina 17 26 8 2 7 23 23 0
6 AEK Larnaka 16 23 6 5 5 20 15 5
7 Omonia Nicosia 17 23 7 2 8 19 21 -2
8 Doxa Katokopia 16 17 5 2 9 24 27 -3
9 Alki Oroklini 17 15 4 3 10 16 35 -19
10 Pafos FC 17 15 3 6 8 18 31 -13
11 EN Paralimni 17 13 3 4 10 13 29 -16
12 Ermis Aradippou 17 9 2 3 12 15 31 -16
20.01.2019
17:00 Anorthosis FC 2-0 EN Paralimni
16:00 Alki Oroklini 3-3 Pafos FC
15:00 AEL Limassol 0-1 APOEL FC
19.01.2019
18:00 Ermis Aradippou 0-3 Apollon Limassol
16:00 Omonia Nicosia 3-1 Nea Salamina
14.01.2019
18:00 Alki Oroklini 1-3 AEL Limassol
13.01.2019
17:00 AEK Larnaka 2-2 Ermis Aradippou
15:00 Apollon Limassol 2-1 Omonia Nicosia
12.01.2019
18:00 APOEL FC 4-0 Anorthosis FC
17:00 EN Paralimni 0-1 Doxa Katokopia
16:00 Pafos FC 1-3 Nea Salamina
09.01.2019
18:00 AEK Larnaka 0-0 Apollon Limassol
21.01.2019
18:00 Doxa Katokopia - AEK Larnaka
26.01.2019
16:00 Nea Salamina - Ermis Aradippou
17:00 Apollon Limassol - Doxa Katokopia
18:00 Pafos FC - Omonia Nicosia
27.01.2019
15:00 AEK Larnaka - Anorthosis FC
17:00 EN Paralimni - AEL Limassol
28.01.2019
18:00 APOEL FC - Alki Oroklini
02.02.2019
15:00 AEL Limassol - AEK Larnaka
15:00 Alki Oroklini - EN Paralimni
15:00 Anorthosis FC - Apollon Limassol
15:00 APOEL FC - Pafos FC
15:00 Doxa Katokopia - Nea Salamina
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Cipru. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Cipru sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Cipru, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Cipru.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare