Belarus


CLASAMENTE FOTBAL


INTERNAŢIONAL


Alege ţara



Clasament Belarus

TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 BATE Borisov11004100000011004133
2 Dinamo Minsk11002000000011002023
2 Isloch11002011002000000023
4 FK Minsk11001011001000000013
4 Shakhter Soligorsk11001000000011001013
6 Belshina Bobruisk10101110101100000001
6 Granit Mikashevichi10101100000010101101
6 Krumkachy10101100000010101101
6 Neman Grodno10101110101100000001
6 Slavia Mozir10101110101100000001
6 Slutsk10101100000010101101
12 FK Vitebsk100101000000100101-10
12 Gorodeya100101100101000000-10
14 Naftan Novopolotsk100102000000100102-20
14 Torpedo-BelAZ Zhodino100102100102000000-20
16 Dinamo Brest100114100114000000-30
TotalHomeAway
PozEchipaMVEÎGMGPMVEÎGMGPMVEÎGMGP+/-Pct
1 BATE Borisov11004100000011004133
2 Dinamo Minsk11002000000011002023
2 Isloch11002011002000000023
4 FK Minsk11001011001000000013
4 Shakhter Soligorsk11001000000011001013
6 Belshina Bobruisk10101110101100000001
6 Granit Mikashevichi10101100000010101101
6 Krumkachy10101100000010101101
6 Neman Grodno10101110101100000001
6 Slavia Mozir10101110101100000001
6 Slutsk10101100000010101101
12 FK Vitebsk100101000000100101-10
12 Gorodeya100101100101000000-10
14 Naftan Novopolotsk100102000000100102-20
14 Torpedo-BelAZ Zhodino100102100102000000-20
16 Dinamo Brest100114100114000000-30
Rezultate
10/11/13
Slavia Mozir
FK Minsk
1:2 (0:0)
10/11/13
Belshina Bobruisk
Dynamo Brest
0:4 (0:0)
10/11/13
Neman Grodno
FK Gomel
1:2 (0:0)
09/11/13
Naftan Novopolotsk
Dnepr Mogilev
1:0 (1:0)
09/11/13
Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk
0:0
09/11/13
Torpedo-BelAZ Zhodino
BATE Borisov
1:3 (0:2)
03/11/13
FK Minsk
Belshina Bobruisk
2:3 (1:3)
03/11/13
Dnepr Mogilev
Slavia Mozir
0:1 (0:0)
03/11/13
BATE Borisov
Shakhter Soligorsk
2:2 (1:1)
02/11/13
Dinamo Minsk
Neman Grodno
1:2 (1:1)
02/11/13
Dynamo Brest
Naftan Novopolotsk
1:1 (1:0)
02/11/13
FK Gomel
Torpedo-BelAZ Zhodino
1:2 (0:2)
Meciuri programate
23/11/13
Dinamo Minsk
BATE Borisov
-
23/11/13
FK Gomel
Shakhter Soligorsk
-
23/11/13
Neman Grodno
Torpedo-BelAZ Zhodino
-
23/11/13
Naftan Novopolotsk
Slavia Mozir
-
23/11/13
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
-
23/11/13
Dynamo Brest
FK Minsk
-
Clasamente.ro îţi prezintă programul meciurilor din Belarus. Orele de început ale meciurilor de fotbal din Belarus sunt afişate în fusul orar al României. Rezultate meciuri Belarus, program meciuri etapa trecută, etapa curentă şi etapa viitoare din Belarus.

Semnificaţie culori

 Liga Campionilor
 Calificări în Liga Campionilor
 Liga Europa
 Play Off / Baraj
 Turneu Final
 Retrogradare